eFarma online apotheek 25 jaar (2000-2025)
 

Apc Leidapharm Uad 20st 20 st

 

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn.

Verpakking: 20 St
EAN: 8712755009598
LEIDAPHARM

Verpakking: 20 St

Bestelaantal:

20 st

Prijs: 

0,93

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn.

EAN: 8712755009598
LEIDAPHARM


Verzendkosten 4,95
Vanaf 29,- gratis
Tot 40% korting

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn

Toepassing
Dit geneesmiddel is bestemd voor patiënten die last hebben van één of meer van onderstaande klachten: 
- koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. 
- hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn LACTOSE, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie, gehydrogeneerde ricinusolie.

Gebruik:
Gebruik dit middel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen.

De gebruikelijke dosering: 
Volwassenen
1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. 
 Kinderen van 7 tot 11 jaar: 
½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per etmaal. 
 Kinderen van 12 jaar en ouder: 
1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per etmaal.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant: 
Apotex Nederland BV 
Registratiehouder: 
Leidapharm B.V. 
Archimedesweg 2 
2333 CN Leiden 

 


  • acetylsalicylzuur
  • paracetamol
  • coffeine

Wilt u meer weten? Stel uw vraag via het contactformulier. Binnen 1 tot 2 werkdagen ontvangt u van ons een antwoord.

 
 
 
 
 
 
 

©2000-2025 eFarma B.V. Gevestigd in Nederland.