eFarma online apotheek 25 jaar (2000-2025)

Derma Man Mud Wax 75 st

 

Derma Man mud wax

Verpakking: 75 St
EAN: 5709954014297
Holland Pharma

1-2 werkdagen

Verpakking: 75 St

Bestelaantal:

75 st

Prijs: 

8,39 7,97

Derma Man mud wax

EAN: 5709954014297
Holland Pharma


Verzendkosten 4,95
Vanaf 29,- gratis
Tot 40% korting

Derma Man mud wax

Derma Man Mud Wax is een milde en effectieve geurvrije haarwax met een lichte, zachte en romige consistentie. De wax is gemakkelijk in het haar te verdelen zonder te klonteren.

Claims
Derma Man Mud Wax geeft het kapsel de hele dag een sterke fixatie terwijl het haar zijn natuurlijke glans behoudt. Het bevat amandelolie en sheaboter, die het haar en de hoofdhuid voedt en beschermt. Het is vrij van parfum en kleurstoffen, waardoor het risico op allergische reacties en huidirritaties wordt geminimaliseerd.

Ingrediënten
Aqua, Ceteareth-30, C18-36 Acid Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Olus Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Cera Alba, Lanolin, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Corn Starch, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid.

Gebruik
Verdeel een geschikte hoeveelheid Derma Man Mud Wax in de handpalmen en verdeel de wax in je haar. De wax is op waterbasis en daardoor makkelijk uit te wassen.

Bewaren
Afgesloten en buiten bereik van kinderen bewaren.

Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik.


Wilt u meer weten? Stel uw vraag via het contactformulier. Binnen 1 tot 2 werkdagen ontvangt u van ons een antwoord.

 
 
 
 
 
 
 

©2000-2025 eFarma B.V. Gevestigd in Nederland.