Zonnatura Bloedwijn 750 ml
Dit is een combinatie van een zoete rode wijn met een speciaal kruidenextract van onder andere meidoorn, brandnetel, passiebloem, duizendblad en citroenmelisse.
Verpakking: 750 ml
EAN: 8712700120606
Holland Pharma
1-2 werkdagen


Verpakking: 750 ml
Bestelaantal:
750 ml
Prijs:
6,42 6,10Dit is een combinatie van een zoete rode wijn met een speciaal kruidenextract van onder andere meidoorn, brandnetel, passiebloem, duizendblad en citroenmelisse.
EAN: 8712700120606
Holland Pharma











Verzendkosten 4,95
Vanaf 29,- gratis
Tot 40% korting
Productinformatie
Zonnatura Bloedwijn
Dit is een combinatie van een zoete rode wijn met een speciaal kruidenextract van onder andere meidoorn, brandnetel, passiebloem, duizendblad en citroenmelisse: een authentiek recept van de oprichter van Zonnatura.
Ingredienten
Rode wijn, water, suiker, alcohol 11,5%, kruidenextracten, voedingszuur: melkzuur, kleurstoffen: E150d en E122, antioxidant E224, bevat SULFIET
Allergeneninformatie
Bevat sulfiet.
Voedingswaarden per 100ml:
Energie | 549 kJ / 131 kcal |
Vetten | 0 gram |
-Waarvan verzadigde vetzuren | 0 gram |
Koolhydraten | 16 gram |
-Waarvan suikers | 16 gram |
Vezels | 0 gram |
Eiwitten | 0 gram |
Zout | 0 gram |
Gebruik
De bloedwijn is naar bestaand recept en kan in diverse gerechten gebruikt worden, zoals stoofschotels, sauzen en dressings.
Bloedwijn is vooral heerlijk als aperitief, of om zo van te genieten.
Bewaren
Na openen gekoeld beperkt houdbaar.
Fabrikant/distributeur
Wessanen Benelux BV
Hullenbergweg 97
1101 CL Amsterdam
Vragen?
Wilt u meer weten? Stel uw vraag via het contactformulier. Binnen 1 tot 2 werkdagen ontvangt u van ons een antwoord.


Ervaar de voordelen:
- Niet meer wachten of terug hoeven komen in de apotheek.
- Ruime beschikbaarheid van uw medicijnen*.
- Gratis bezorging van uw medicatie.
- Geplande 3-maandelijkse levering.
- Bestelherinnering per e-mail als de medicatie bijna op is.
- Medicijnbewaking, ook over uw drogisterij-aankopen.