eFarma online apotheek 25 jaar (2000-2025)

Contour Next Teststrip 100 st

 

Teststrips voor de Contour XT en Contour Next One meter. Testen met 0,6 µL bloed en resultaat in 5 seconden.

Verpakking: 100 St
EAN: 5016003728402
Ascensia Diabetes Care Netherlands BV

direct leverbaar

Verpakking: 100 St

Bestelaantal:

100 st

Prijs: 

49,50

Teststrips voor de Contour XT en Contour Next One meter. Testen met 0,6 µL bloed en resultaat in 5 seconden.

EAN: 5016003728402
Ascensia Diabetes Care Netherlands BV


Verzendkosten 4,95
Vanaf 29,- gratis
Tot 40% korting

De teststrips hoeven niet gecodeerd te worden. Uw bloed wordt 7 keer getest voor uiterst betrouwbaar resultaat. Contour noemt dit de ‘Multi-pulse Technologie’. De teststrips zuigen het bloed op en kunnen hygiënisch worden verwijderd. De verpakking bevat:

  • 100 teststrips
  • Handleiding (Nederlands)

Geen last van interferenties met o.a. maltose, galactose, hematocriet (0-70 proc.), paracetamol of zuurstof. De strips en meter voldoen aan de ISO norm.

Deze strips zijn alleen te gebruiken op de Contour XT meter en Contour Next One meter. Niet op de Contour TS of reguliere Contour meter.


Contour Next Teststrip wordt vergoed onder voorwaarden.

Preferentiebeleid is niet van toepassing.

[stand mei 2025]


Wilt u meer weten? Stel uw vraag via het contactformulier. Binnen 1 tot 2 werkdagen ontvangt u van ons een antwoord.

 
 
 
 
 
 
 

©2000-2025 eFarma B.V. Gevestigd in Nederland.