eFarma online apotheek 25 jaar (2000-2025)
 

Disolact (lactase Drops) Disol 100ml 1 verp

 

Helpt lactose in melk(producten) en andere voeding te verteren.

Verpakking: 1 Verp
EAN: 8717953008961
Merk:
DISOLUT

Verpakking: 1 Verp

Bestelaantal:

1 verp

Prijs: 

38,56 36,63

Helpt lactose in melk(producten) en andere voeding te verteren.

EAN: 8717953008961
Merk:
Producent: DISOLUT


Verzendkosten 4,95
Vanaf 29,- gratis
Tot 40% korting

Productinformatie Disolact (lactase Drops) Disol 100ml

Helpt lactose in melk(producten) en andere voeding te verteren.

Disolact® lactase drops bevat het enzym lactase; een enzym welke nodig is voor de afbraak van lactose (melksuiker). Bij ca. 10% van de mensen is dit enzym niet of niet voldoende aanwezig.

Ingredienten
Lactase, glycerol, water

Gebruik
Het aantal te gebruiken drupjes is afhankelijk van de mate van intolerantie, standaard is de volgende dosering:
5 druppels aan 1 liter melk toevoegen en 24 uur laten staan voor een omzetting van 92% van de totale lactose, of bij direct inname 5 - 10 drupjes per 125 ml melkproduct afhankelijk van de mate van melk-intolerantie.

Fabrikant
Disolut
Postbus 2929
3800 GK  Amersfoort

Dit product is een voedingssupplement.

Aanbevolen dosering niet overschrijden.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding.

Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.

Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.

06-2015


Wilt u meer weten? Stel uw vraag via het contactformulier. Binnen 1 tot 2 werkdagen ontvangt u van ons een antwoord.

 
 
 
 
 

©2000-2026 eFarma B.V. Gevestigd in Nederland.